Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Sociální podnik
Novinky
24.05.2022
Velkoplošný tisk
Tvoříme profesionální, kvalitní tištěnou reklamu a grafiku. plakáty, billboardy, samolepící fólie, poutače, reklamní stojany, polepy na auta, okenní ... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Principy sociálního podniku, ke kterým se hlásíme :

  1. Zaměstnáváme osoby se zdravotním postižením nebo znevýhodněním. V říjnu 2019 činil podíl jejich pracovních úvazků více než 80% přepočtených úvazků z celkového poču zaměstnanců.
  2. Přispíváme ke snížení nezaměstnanosti vymezených cílových skupin – OZP a OZZ. Od ledna do října 2019 jsme zvýšili počet zaměstanců ohrožených sociálním vyloučením o 18 osob. Část z nich jsou navíc osoby ve věku nad 50 let a osoby dlouhodobě nezaměstnané, které jen velmi těžko hledají uplatnění.
  3. Vedeme zaměstnance k aktivní účasti na spolurozhodování o výrobním programu a chodu společnosti. Všichni mají možnost vyjadřovat se k fungování sociálního podniku, prezentovat své názory na pravidelných poradách a jsou také informováni o dění ve společnosti. Jedním z cílů je podpořit zaměstnace a dávat jim smysluplnou práci.
  4. Vytváříme „rodinné“ pracovní prostředí, ve kterém by se zaměstnancům příjemně pracovalo. Důležité pro nás je vytvořit přátelské a nekonfliktní vztahy mezi vedením společnosti a zaměstnanci, i mezi zaměstnaci navzájem. Samozřejmostí, kterou není třeba zdůrazňovat, je pro nás vytvoření rovného prostředí bez jakékoliv diskriminace z důvodu věku, vzdělání, změněné pracovní schopnosti apod.
  5. Z vytvořeného zisku budeme jako sociální podnik minimálně 51% reinvestovat do inovativních věcí, pracovních potřeb a vybavení, zkvalitňování pracovního prostředí, do odměn a bonusů pro zaměstnance.
  6. Naše orientace ctí enviromentální a lokální principy. Rozvíjíme partnerství s chráněnými dílnami v regionu (např. MANLOMKA s.r.o.), zaměstnáváme téměř výhradně místní obyvatele. Spolupracujeme s místními organizacemi (EDLiT s.r.o., KAPA o.p.s.) a úřadem práce při výběru vhodných zaměstnanců. Třídíme odpad, používáme recyklované tonery do tiskáren. Energetické zdroje využíváme šetrně, minimalizujeme vznik odpadů, zejména v šicí dílně.

Od října 2019 jsme řádným členem Klastru sociálních inovací a podniků - SINEC.

 

 

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Přijďte si nakoupit

Prodejna dekorací a dárkových předmětů

Po - Pá: 8:00 - 16:00 hod.

AREVAL s.r.o.

Slovenská 2868/33a                                                                                                                                  73301 Karviná Hranice

Kontakty
Logo
AREVAL
(Po-Pá, 8-16 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz