Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Sociální podnik
Novinky
09.01.2023
Pracujte nebo hrajte s větším komfortem
Používejte podstavce pod monitory a podložky pod myš         Mnoho z nás si neuvědomuje, že většina monitorů je dodávána s nedostatečným držáke... číst celé
30.09.2022
Vyšíváme na textil
Vyšívání patří mezi oblíbené způsoby aplikace motivu na textil. Výšivka vytvoří reprezentativnější vzhled na oděvu zaměstnanců, nebo ručník se jménem ... číst celé
12.09.2022
Hrnky s potiskem
Spustili jsme výrobu potištěných a reklamních hrnků, malou ukázku si prohlédněte na našem e-shopu. Tiskneme technologií sublimace, což je nejstálejší ... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Principy sociálního podniku, ke kterým se hlásíme :

  1. Zaměstnáváme osoby se zdravotním postižením nebo znevýhodněním. V říjnu 2019 činil podíl jejich pracovních úvazků více než 80% přepočtených úvazků z celkového poču zaměstnanců.
  2. Přispíváme ke snížení nezaměstnanosti vymezených cílových skupin – OZP a OZZ. Od ledna do října 2019 jsme zvýšili počet zaměstanců ohrožených sociálním vyloučením o 18 osob. Část z nich jsou navíc osoby ve věku nad 50 let a osoby dlouhodobě nezaměstnané, které jen velmi těžko hledají uplatnění.
  3. Vedeme zaměstnance k aktivní účasti na spolurozhodování o výrobním programu a chodu společnosti. Všichni mají možnost vyjadřovat se k fungování sociálního podniku, prezentovat své názory na pravidelných poradách a jsou také informováni o dění ve společnosti. Jedním z cílů je podpořit zaměstnace a dávat jim smysluplnou práci.
  4. Vytváříme „rodinné“ pracovní prostředí, ve kterém by se zaměstnancům příjemně pracovalo. Důležité pro nás je vytvořit přátelské a nekonfliktní vztahy mezi vedením společnosti a zaměstnanci, i mezi zaměstnaci navzájem. Samozřejmostí, kterou není třeba zdůrazňovat, je pro nás vytvoření rovného prostředí bez jakékoliv diskriminace z důvodu věku, vzdělání, změněné pracovní schopnosti apod.
  5. Z vytvořeného zisku budeme jako sociální podnik minimálně 51% reinvestovat do inovativních věcí, pracovních potřeb a vybavení, zkvalitňování pracovního prostředí, do odměn a bonusů pro zaměstnance.
  6. Naše orientace ctí enviromentální a lokální principy. Rozvíjíme partnerství s chráněnými dílnami v regionu (např. MANLOMKA s.r.o.), zaměstnáváme téměř výhradně místní obyvatele. Spolupracujeme s místními organizacemi (EDLiT s.r.o., KAPA o.p.s.) a úřadem práce při výběru vhodných zaměstnanců. Třídíme odpad, používáme recyklované tonery do tiskáren. Energetické zdroje využíváme šetrně, minimalizujeme vznik odpadů, zejména v šicí dílně.

Od října 2019 jsme řádným členem Klastru sociálních inovací a podniků - SINEC.

 

 

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Přijďte si nakoupit

Prodejna dekorací a dárkových předmětů

Po - Pá: 8:00 - 16:00 hod.

AREVAL s.r.o.

Slovenská 2868/33a                                                                                                                                  73301 Karviná Hranice

Kontakty
Logo
AREVAL
(Po-Pá, 8-16 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz